Домосвіт

Новини

Забудовники комерційної нерухомості Києва та Київської області

З повномасштабним вторгненням рф на територію України у 2022 році – бомбосховища стали не просто актуальними, а й насправді часто єдиним засобом, що може забезпечити безпеку та виживання людей. З урахуванням того, що ВР прийняла рішення про заборону будівництва споруд без бомбосховищ – ми готові це зробити для Вас.

Будівництво бомбосховищ є важливим і складним завданням. Розміри та характеристики бомбосховища залежать від завдань та ступеня стійкості до ударних хвиль, які поділяються на п’ять основних категорій. Однак, незалежно від класу, в якого буде побудовано бомбосховище, воно має бути легко доступним для всіх категорій громадян і при цьому максимально зручним та безпечним.

Залежно від його розташування та його завдань також будується і його інфраструктура. Так, наприклад, бомбосховище для невеликого будинку в передмісті великого міста розраховане на сім’ю з 5-10 осіб матиме одні характеристики, а аналогічне наприклад на заводі чи в офісному центрі – зовсім інші.

Кожне сучасне бомбосховище – це  складний інженерний проект, який будується під окремі задачі, та стає частиною іншого проекту, тож він має не тільки бути безпечним, й при цьому не заважити головній будівлі, стаючи її тінню.

Напевно, найголовнішим чинником сучасного бомбосховища на сьогодні є його автономність. У кожному бомбосховищі завжди повинні бути вбудовані приміщення для їжі, ванна кімната, склади для продуктів тривалого та короткострокового зберігання, резервне джерело електроживлення, кімнати для відпочинку, автономна система вентиляції.

Кожне сучасне бомбосховище має бути комфортним для всіх людей, що знаходяться у ньому, захищати їх від зовнішніх подій. При цьому все має бути максимально герметично (у разі хімічного зараження повітря чи води) і витримувати пряме влучення артилерійських знарядь.

За замовчуванням бомбосховище створюють із бетонного моноліту зі спеціальними домішками до бетону для підвищення його міцності та герметичності.

Компанія Домосвіт будує бункера як для приватних будинків так і для комерційних будов. В залежності від задач бомбосховище може бути розміщене (вбудоване) під або біля об’єкта, для якого воно будується. 

Для того, щоб замовити проектування бомбосховища, зв’яжіться з Нами будь-яким, зручним для Вас способом!